Product category
Language

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

See also:Special sale:Random picture:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Telesis

Telesis Sabre - Laserowy System CO2

Model Sabre jest laserowym systemem CO2 marki Telesis. Urządzenie to ma budowę przypominającą systemy YAG, czy Ytterbium – system składa się z modułów: głowicy oraz Źródła lasera połączonych ze sobą światłowodem. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą organizację miejsca instalacji a także rozwiązuje problem wielkości materiału. W systemie tym, w przeciwieństwie do systemów ploterowych, można znakować przedmioty dowolnej wielkości, a dzięki zastosowaniu luster zamiast przesuwającej się głowicy, można uzyskać bardzo duże prędkości pracy.

Główne zalety urządzeń Telesis Sabre:
- wysoka jakość wykonania i mocna konstrukcja
- budowa otwarta
- duża niezawodność
- doskonała jakość
- niewielkie rozmiary
- łatwość i elastyczność instalacji
- możliwość integracji z linią produkcyjną
- zdalny, kablowy panel sterowniczy
- wskaŹnik podczerwieni do ustawiania pozycji lasera

Dane techniczne:

Zgodność z normami – CDRH, CE, UID
Długość fali - 10,6 mikrometrów
Typ lasera – CO2
Moc średnia – 10W, 30W lub 50W
Długotrwała moc na wyjściu - +/- 5%
Jakość promienia - TEM00
Prędkość znakowania – tryb rastrowy: do 300 znaków/sek., tryb wektorowy: do 500 znaków/sek.


Dane techniczne konsoli sterującej:

Wymiary – 49,28 x 20,07 x 50,80 cm
Moc wejściowa – 115 lub 230 VAC, 15 lub 7,5 A, 50/60 Hz, zasilanie jednofazowe
Chłodzenie – wewnętrzny wektylator z filtrem
¦rodowisko pracy – 15-30 C, wilgotność 90% (bez kondensacji)


Konfiguracja systemu

Unikatowa struktura urządzenia pozwala przesyłać promień lasera na odległość. Głowica jest połączona ze Źródłem lasera poprzez światłowód. Dzięki temu całość systemu ma budowę modułową i posiada niewielkie wymiary. Podstawowy zestaw składa się z:

- konsoli sterowania laserem
- układu przesyłu promienia
- głowicy
- komputera PC wraz z oprogramowaniem

Modułowa budowa systemu pozwala dokonywać łatwej wymiany części, jezeli zajdzie taka potrzeba.

Oferujemy bogate wyposażenie opcjonalne, które ułatwia pracę i poszerza możliwości urządzenia


Głowica

Żródłem promieniowania laserowego jest gaz CO2, znajdujący się w jednostce głównej, z której światło lasera jest transportowane poprzez światłowód do głowicy. Głowica jest wyposażona w lustra osi X i Y, nakierowujące promień lasera w odpowiedni punkt materiału. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo wysoką prędkość i precyzję pracy.

Urządzenia TELESIS zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa pracy. Dzięki przesłonie bezpieczeństwa, która zamyka się natychmiast po uruchomieniu wyłącznika, promień lasera jest zatrzymywany przed dotarciem do luster.


Soczewki

Jednym z najważniejszych elementów urządzeń leserowych jest soczewka. Modele firmy Telesis umożliwiają możliwość instalacji wielu soczewek o różnych ogniskowych, co daje użytkownikowi swobodę decydowania z jednej strony o maksymalnym polu roboczym, a z drugiej strony o osiąganej precyzji grawerowania na obiekcie. Soczewki o mniejszych ogniskowych zapewniają wyższą precyzję grawerowania, jednak wiąże się to z ograniczeniem wielkości pola roboczego. Podobnie dłuższe ogniskowe zapewniają większe pole robocze, ale jednocześnie mniejszą precyzję.

Polityka jakości naszej firmy

Firma Quedex oferuje Państwu komplet rozwiązań: Maszyny grawerskie, skaner 3D,frezarki CNC oraz plotery różnych producentów. Oferujemy grawerki, narzędzia grawerskie, narzędzia jubilerskie i drukarki 3D, wycinarki laserowe, laser wanadanowy, Nd:Yag, co2 i komplet rozwiązań do techniki laserowej (laser oraz okulary i tarcze ochronne). Wszystkie urządzenia objęte są naszym serwisem technicznym oraz zostały wybrane do oferowania Państwu w drodze praktycznych testów. W każdym przypadku dokładay starań, aby produkty oferowane przez nas spełniały oczekiwania klientów jak i okreslone przez producentów normy.
PrzykładyTabela - Dostępne soczewki.Wersja do druku
Poleć produkt znajomemu!

Powrót

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu