Product category
Language

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

See also:Special sale:Random picture:

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Nippon Avionics Co., Ltd.


Najnowsza kamera termowizyjna japońskiej firmy AVIO (Nippon Avionics Co.,Ltd.) z rewelacyjną funkcją IRFusion - przenikania zdjęcia termowizyjnego w widzialnym. Kamera dla profesjonalistów wyposażona w detektor VOx o wymiarach 320x240 elementów, bezkonkurencyjna w stosunku jakość do ceny. TVS-200EX posiada czułość termiczną wynoszącą co najmniej 0.08°C w 30°C, pracuje w trybie czasu rzeczywistego z częstotliwością odświeżania obrazu 60Hz - 60 klatek na sekundę. W przypadku konieczności rejestracji obiektów w ruchu jest to niezbędny element uzyskania stabilnego i precyzyjnego obrazu. Kamera termowizyjna AVIO została wyposażona w najnowszą japońską matrycę pomiarową VOx, charakteryzującą się wyjątkowo wyraŹnym obrazem termowizyjnym.
Najnowsza kamera termowizyjna japońskiej firmy AVIO (Nippon Avionics Co.,Ltd.) z czułością termiczną 0.05°C oraz kątem widzenia 1.07mrad przypadającym na pojedynczy piksel. Dodatkowo rewelacyjna funkcją Fusion - przenikania zdjęcia termowizyjnego w widzialnym. Kamera posiada wbudowane oprogramowanie Advanced Package V1.1, które po połączeniu kamery z komputerem wczytywane jest do komputera PC poprzez USB. Kamera przeznaczona jest dla profesjonalistów w branży termowizyjnej. Kamera posiada detektor VOx o wymiarach 320x240 elementów. TVS-500EX posiada czułość termiczną wynoszącą co najmniej 0.05°C w 30°C, pracuje w trybie czasu rzeczywistego z programowalną częstotliwością odświeżania obrazu od 60Hz - 60 klatek na sekundę. W przypadku konieczności rejestracji obiektów w ruchu jest to niezbędny element uzyskania stabilnego i precyzyjnego obrazu. Kamera termowizyjna AVIO została wyposażona w najnowszą japońską matrycę pomiarową VOx, charakteryzującą się wyjątkowo wyraŹnym obrazem termowizyjnym.
Najnowsza kamera termowizyjna japońskiej firmy AVIO (Nippon Avionics Co.,Ltd.) z zoomem optycznym 4x. Jest to w chwili obecnej jedyne tego typu rozwiązanie na świecie. Kamera łączy w sobie 4 różne obiektywy w jednym o ogniskowej: 10mm, 20mm, 30mm oraz 40mm. Czułość termiczna kamery lepsza niż 0.1°C oraz kąt widzenia od 0.59mrad ~2.35mrad przypadający na pojedynczy piksel. Standardowo wbudowana rewelacyjna funkcją Fusion - przenikania zdjęcia termowizyjnego w widzialnym. Kamera posiada także wbudowane oprogramowanie Advanced Package V1.1, które po połączeniu kamery z komputerem wczytywane jest do komputera PC poprzez USB i umożliwia śledzenie pomiarów w trybie rzeczywistym na komputerze PC.

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu