Product category
Language

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

See also:Special sale:Random picture:

Product promotional video (show big)
Promoted products (show all)

Infrathermal
Kamera termowizyjna Infrathermal Thermo Pro 8 TP8

Infrathermal TP8 jest zaawansowaną i bardzo bogato wyposażoną kamerą termowizyjną przeznaczoną dla wymagających użytkowników. Model TP8, bazujący na francuskim niechłodzonym mikrobolometrze wysokiej rozdzielczości, umożliwia uzyskiwanie zarówno obrazu termicznego, jak i tradycyjnego. Infrathermal TP8 jest bardzo funkcjonalną i niezawodną kamerą, pracującą w szerokim zakresie temperatur i wyposażoną w profesjonalne oprogramowanie.

Infrathermal
Kamera termowizyjna Infrathermal Nano Lite

Podręczna kamera termowizyjna Infrathermal Nano Lite, oferująca bardzo dobrą jakość i ostrość obrazu, niezwykle szybkie odświeżanie, niezawodność, precyzyjny pełny pomiar radiometryczny oraz dużą łatwość obsługi przypadnie do gustu zarówno nowicjuszom, jak i specjalistom na każdym poziomie zastosowań komercyjnych. Model Nano Lite zapewnia wszystko, czego użytkownik mógłby oczekiwać po kompaktowej kamerze termowizyjnej, jednocześnie oferując najlepszą cenę na rynku.

Telesis
Telesis Sabre - Laserowy System CO2

Model Sabre jest laserowym systemem CO2 marki Telesis. Urządzenie to ma budowę przypominającą systemy YAG, czy Ytterbium – system składa się z modułów: głowicy oraz Źródła lasera połączonych ze sobą światłowodem. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą organizację miejsca instalacji a także rozwiązuje problem wielkości materiału. W systemie tym, w przeciwieństwie do systemów ploterowych, można znakować przedmioty dowolnej wielkości, a dzięki zastosowaniu luster zamiast przesuwającej się głowicy, można uzyskać bardzo duże prędkości pracy.

Telesis
TELESIS Zenith 20FQ Laserowy System Znakowania

Telesis Zenith20FQ jest przedstawicielem rodziny bezobsługowych laserów znakujących. Urządzenia Zenith 20FQ zapewniają bardzo długi czas pracy diody MTBF, wynoszący aż 50000 godzin! Oferują także wysoką moc promienia lasera, który dociera ze Źródła za pośrednictwem giętkiego, ekranowanego światłowodu. Użycie światłowodu oraz mocna konstrukcja urządzenia czyni je idealnym do zastosowań przemysłowych, gdzie wymagana jest odporność na wibracje, pył, podwyższoną wilgotność oraz szerszy zakres temparatur pracy.

Nippon Avionics Co., Ltd.
Kamera termowizyjna TVS-200EX z detektorem VOx

Najnowsza kamera termowizyjna japońskiej firmy AVIO (Nippon Avionics Co.,Ltd.) z rewelacyjną funkcją IRFusion - przenikania zdjęcia termowizyjnego w widzialnym. Kamera dla profesjonalistów wyposażona w detektor VOx o wymiarach 320x240 elementów, bezkonkurencyjna w stosunku jakość do ceny. TVS-200EX posiada czułość termiczną wynoszącą co najmniej 0.08°C w 30°C, pracuje w trybie czasu rzeczywistego z częstotliwością odświeżania obrazu 60Hz - 60 klatek na sekundę. W przypadku konieczności rejestracji obiektów w ruchu jest to niezbędny element uzyskania stabilnego i precyzyjnego obrazu. Kamera termowizyjna AVIO została wyposażona w najnowszą japońską matrycę pomiarową VOx, charakteryzującą się wyjątkowo wyraŹnym obrazem termowizyjnym.

Infrathermal
Kamera termowizyjna Infrathermal Thermo Pro 8S TP8S

Infrathermal TP8S jest zaawansowaną i bogato wyposażoną kamerą termowizyjną przeznaczoną dla wymagających użytkowników. Urządzenie to – podobnie jak nieco bardziej rozbudowany funkcjonalnie i droższy model TP8 – bazuje na francuskim niechłodzonym mikrobolometrze wysokiej rozdzielczości. Kamera Infrathermal TP8S jest doskonale wyposażonym urządzeniem, umożliwiającym uzyskiwanie oraz łączenie obrazu termicznego i tradycyjnego. Jest to bardzo funkcjonalne i niezawodne urządzenie, pracujące w szerokim zakresie temperatur i wyposażone w profesjonalne oprogramowanie.

Nowości!
11 do 20 z 20


Promocja kamer AVIO do końca lutego 2008
Date: 15.01.2008
Uprzejmie informujemy, iż do 29 lutego 2008 trwa promocja kamery TVS-200EX. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym.


Najnowsza kamera AVIO w naszej ofercie
Date: 09.01.2008
Uprzejmie informujemy, że do listy naszych produktów dołącyła niezwykle atrakcyjna kamera termowizyjna japońskiej firmy AVIO. Model TVS-200EX wyróżnia się wyjątkowo dobrymi parametrami przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.


¦więta i Nowy Rok
Date: 19.12.2007
Informujemy, że od 21.12.2007 do końca roku nasza firma będzie nieczynna z powodu przerwy świąteczno-urlopowej. Jednocześnie z okazji zbliżających się ¦wiąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, składamy wszystkim naszym klientom i partnerom najserdeczniejsze życzenia.


Laserowe systemy znakujące Telesis
Date: 05.11.2007
Uprzejmie informujemy, iż zostały zaktualizowane informacje dotyczące nowych modeli systemów znakowania laserowego firmy Telesis. Zapraszamy również do zapoznania się z nowym laserem Telesis EP, znajduje on zastosowanie w precyzyjnym znakowaniu tworzyw.


Nowa promocja - kamera termowizyjna T2
Date: 20.10.2007
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z promocji na kamerę termowizyjną Infrathermal T2-E. Model T2-E jest wersją ekonomiczną, oferującą podstawowy zakres funkcji. Urządzenie pozwala (w odróżnieniu od modeli innych producentów) na pomiar temperatury w ruchu - nie wymaga umieszczania go na statywie. Serdecznie zapraszamy!


Targi Milipol 2007
Date: 09.10.2007
Uprzejmie informujemy, że z powodów uczestnictwa w targach Milipol nasza firma będznie nieczynna w dniach 10, 11 i 12 paŹdziernika. Przepraszamy i zapraszamy po przerwie.


Planowe wyłączenie zasilania
Date: 26.09.2007
Uprzejmie informujemy, iż z powodu konserwacji sieci nastąpi planowe wyłączenie prądu w naszej firmie w dniu 26 września 2007, w związku z tym kontakt telefoniczny z naszą firmą może być utrudniony. Dziękujemy za wyrozumiałość.


Nowa kamera dla monitoringu i ochrony
Date: 04.09.2007
Zapraszamy do zapoznania się z nowym modelem kamery DL730 - jest to urządzenie dla termocznego monitoringu zewnętrznego (zastosowanie to między innymi biura i agencje ochrony, wojsko i policja). Model DL730 jest bardzo dokładną kamerą, pracującą w kompletnej ciemności.


Nowa kamera termowizyjna w naszej ofercie
Date: 03.09.2007
Uprzejmie informujemy, iż pojawiła się w naszej ofercie nowa profesjonalna kamera termowizyjna. Model DL700E jest doskonale wyposażonym urządzeniem, umożliwiającym uzyskiwanie zarówno obrazu termicznego, jak i zwykłego wizualnego. DL700E jest bardzo funkcjonalną i dokładną kamerą, pracującą w szerokim zakresie temperatur i wyposażoną w profesjonalne oprogramowanie.


Nowa strona www
Date: 20.08.2007
Uprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy nową polskojęzyczną stronę marki InfraThermal. Naszą misją jest dostarczać klientowi nowoczesne - dostępne dla polskiego odbiorcy - rozwiazania z branży termowizyjnej, ochrony przeciw laserowej i skanowania 3D. Mamy nadzieje, że nowy serwis i jego możliwości spotkają się z Państwa oczekiwaniami.
Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu