Product category
Language

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

See also:Special sale:Random picture:

Lista dealerów i partnerów firmy Quedex

Niniejsza lista obejmuje dealerów firmy Quedex działających na terenie Polski. Firmy, które uzyskały naszą autoryzację i zakupują w naszej firmie produkty dają Państwu gwarancję, że nabyty za naszym pośrednictwem produkt objęty jest gwarancją i serwisem również w naszej firmie.

Firmy rekomendowane przez nas są naszymi zaufanymi partnerami handlowymi i dostarczają towar oraz materiały związane z obsługą klienta po dokonaniu zakupu.

Będziemy wdzięczini za wszelkie opinie i sugestie oraz Państwa doświadczenia związane z obsługą klienta. Pracując na rynku od podad 10-ciu lat zwracamy uwagę na zadowolenie naszych klientów - również - gdy są oni obsługiwanie przez naszych partnerów handlowych.

Państwa opinie są dla nas niezmiernie ważne. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt bezpośredni z naszą firmą.

Firmy zainteresowane otrzymaniem naszej autoryzacji do sprzedaży oferowanych przez nas produktów lub umieszczeniem na liście firm rekomendowanych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.


Authorized dealer list:Quedex
ul. Bukowska 14
62-080 Sierosław


tel. 0-61 8963802
fax. 0-61 8963900
email: biuro@quedex.com
WWW: www.quedex.com
Osoba kontaktowa: Jacek Miklasiewicz

Authorized for sale:RICO
ul. Bukowska 14
Sierosław


tel. 0-605 061 913
email: biuro@rico.pl
WWW: www.rico.pl
Osoba kontaktowa: Karolina Dudziak

Authorized for sale:Companies recommended:

Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu